AcasaAcasa  FacebookFacebook  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  



 
NewGames • Suntem in redeschidere!
NewGames • suntem in cautare de staff. Alatura-te si tu noua si ajuta-ne cu ceea ce poti ! Click aici

Distribuiţi|

Revizuire forum

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos
AutorMesaj
Spaz-
Administrator
Spaz-

Mesaje : 416
Varsta : 25
Localizare : Seini
Revizuire forum Empty
MesajSubiect: Revizuire forum Revizuire forum I_icon_minitimeVin Mai 23, 2014 12:21 pm

Prima revizuire :

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]


[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]Primele impresii:

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]Aspectul general al forumului:

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]Activitate si statistici:

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]Staff-ul si grupurile forumului:

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]Originalitate si calitate:

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]Organizarea forumurilor si a categoriilor:

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]Modul de scriere in limba romana:

  Concluzii:


  • Prima impresie ar fi fost una excelenta daca as fi reusit sa citesc ce anume scrie in acel anunt care se deruleaza. Cred ca ar fi bine daca ati mai scadea din viteza derularii. Un aspect simplu, elegant si serios, nu am ce sa va reprosez. Am vazut ca ati scris ca forumul a fost redeschis in data de 17 mai 2014, acest lucru sa dovedit pe forum, unde activitatea este foarte slaba. Cred ca mesajele unice si resursele utile membriilor o sa va ajute. Staff-ul este putin si inactiv. Cred ca un staff muncitor v-ar ajuta. Nu plecam prea departe insa, mai vreau sa discutam si despre grupul "membru special". La o prima privire nu iti poti da seama ce rol are si ce semnifica acest grup, cautand prin mesaje am remarcat ca este vorba de membrii V.I.P. Eu cred ca ar fi mai bine daca ati redenumi grupul. Nu este o originalitate prea mare pe forum. Cred ca ar fi bine daca ati specifica sursa tutorialelor si resurselor. Ati fost extrem de aproape de punctajul maxim la organizare. Ceea ce nu a fost bine aici este titlul primei categorii. Cred ca acel titlu nu reflecta nimic din ceea ce se poate discuta intr-o simpla categorie. La modul de scriere stati bine, felicitari. Totusi, as vrea sa va intreb daca aveti sau nu regulament pe forum? Eu unul nu am vazut un regulament. Cred ca ar fi mai mult decat bine daca ati adauga si un regulament. Wink


    Puncte forte
  • Aspect
  • Mod de scriere


    Lucruri care trebuie rectificate urgent
  • Activitate
  • Originalitate






 


Nota finala a forumului: 8.28




Speram ca data viitoare sa luam o nota mai mare Wink
Sus In jos

Subiecte similare

-
t Regulament General Forum NEWGames
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: General :: Administraţie :: Anunturi-
Copyright © 2014 - 2015 NEWGAMES.DUST.TV. Toate drepturile rezervate.